м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом пральних машин на металобрухт

Як слід чинити зі старою побутовою технікою, яка більше не працює за призначенням? Оптимальний варіант — здати пральну машину на металобрухт, як й інші вироби, в основі яких знаходиться метал будь-якого типу. Часто ремонт такої техніки є невдалою ідеєю. Заміна комплектуючих забирає великі кошти, а раптові зупинки та нездатність випрати невеликий обсяг одягу призводить до відповідного кроку. Продати на лом пральну машину буде більш адекватним рішенням, ніж відвезти її на смітник.
Якщо порушення роботи стали траплятися частіше, здати в утиль пральну машину буде не тільки раціонально для клієнта. Це дозволить розвантажити простір на полігонах, знижуючи навантаження на навколишнє середовище. Компанія «Priem Loma» здійснює прийом кольорового металу та темних видів металу на вигідних умовах в Дніпрі.

Ціни на прийом пральних машин на металобрухт

Найменування

Пральна машина (кругла)

Пральна машина (квадратна)

Пральна машина (автомат)

Ціна

50 грн.

100 грн.

40 грн.

Чи можна здати пралку на металобрухт?

Продати застарілу побутову техніку на брухт власник може без перешкод. Не потрібно спеціальних дозволів та інших документів. Ціна пральної машини на металобрухт залежить від таких факторів:

  • габарити конструкції;
  • вага техніки;
  • сплав металу, що знаходиться в основі обладнання;
  • відсоток, покритий іржею або її відсутність.

В результаті оцінки побутова техніка буде прийнята, після чого клієнт отримує кошти.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Переваги продажу старих пральних машин в утиль

Часто власників застарілої, зношеної побутової техніки цікавить, чи можливо здати такий пристрій, як пралка, на металобрухт. Самостійний вивіз вже сам по собі є проблемою, особливо у тих, в кого відсутній свій автомобіль. Звертаючись за послугою по утилізації пральної машини в якості металобрухту, клієнт отримує переваги: ​​

  1. звільнення простору під новий пристрій. Його можна поставити на місці старої техніки, налаштувати рівень, використовувати, як раніше. Наявність вільного простору особливо актуально в невеликих квартирах, де найбільш імовірним місцем для установки пральної машини є кухня;
  2. дотримання вимог законів. Утилізація відбувається у відповідності з усіма діючими екологічними нормами, що дозволяє бути впевненим у безпеці процедури. Скупники, що професійно займаються прийомом брухту, знають, як правильно виконується здача пральних машин. Не можна відвезти подібний вантаж на звалище, забувши про нього;
  3. гарантований прибуток. Власник старої пральної машини та іншої техніки, що здається разом з нею, отримує винагороду. Офіційно зареєстровані компанії пропонують більші суми.

Не потрібно самостійно шукати транспорт і виносити на вулицю стару техніку, щоб загрузити в транспорт. Це роблять майстри, що займаються утилізацією. Подібна практика вигідна тим, хто не може фізично носити тяжкості чи не має часу на подібну роботу з інших причин. Проводиться правильне відключення техніки від водопровідної мережі без пошкоджень.

Куди здати пралку на металобрухт за вигідною ціною в Дніпрі?

Компанія «Priem Loma» готова співпрацювати з кожним клієнтом. Потрібно тільки зателефонувати по одному з номерів або залишити заявку на сайті зазначивши приблизну вагу конструкції. Прийом лому металу в Дніпрі фахівці виконують, дотримуючись техніки безпеки при наявності додаткового спорядження та обладнання, що полегшує операцію. Розбиратися в тому, скільки коштує здати пралку на металобрухт, не буде потрібно. Винагороду буде виплачено, навіть якщо ви самостійно не можете доставити техніку в пункт прийому.

Call Now Button