м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом лужних акумуляторів

В автотранспортній та іншій техніці використовуються небезпечні джерела постійного струму, але всі вони підлягають утилізації та переробці. Прийом лужних акумуляторів здійснює наша компанія за вигідними для постачальника цінами. Коли автовласник відвозить в пункт вторсировини відпрацьований пристрій, а не викидає на смітник, чи не складує, він чинить правильно.

Автомобільні АКБ використовуються в електротранспорті, є важливою частиною електричних, електронних систем, відеоспостереження й тому при виробництві пристроїв використовуються кольорові метали. Після переробки виробів кольормет застосовується вдруге. Перед експлуатацією вони заправляються агресивним середовищем – їдким водним розчином. Після поховання елемента, отруйний електроліт завдає шкоди місцевій екології та, щоб цього не сталося, необхідна утилізація лужних акумуляторів.

Ціни на прийом акумуляторів

Найменування

Прийом лужних акумуляторів

Прийом гелевих акумуляторів

Прийом свинцевих акумуляторів

Ціна

20 грн/кг

20 грн/кг

25 грн/кг

Куди здати лужні акумулятори

Крім скупки виробів багаторазової дії наша компанія здійснює прийом неробочих холодильників на брухт у населення та організацій. Етап зручного, взаємовигідного співробітництва дозволить кожному користувачеві позбутися від старої побутової техніки та отримати чималу суму. Ми також приймаємо різні метали, в тому числі кольорові метали у вигляді стружки, болванок, вилучених деталей. Ціна оцинкованого брухту вказана в прайсі, кожен клієнт може ознайомитися зі змістом документа.

Питання, куди здати лужні акумулятори вирішиться дуже швидко, якщо в телефонній книжці записано контактний номер телефону нашої організації. Щоб позбутися від старих пристроїв, користувачеві необхідно:

  • Зідзвонився з менеджером і розповісти про бажання утилізувати хімічні джерела струму;
  • Дізнатися вартість за кілограм і уточнити інші нюанси;
  • Після попередніх домовленостей привести АКБ або партію виробів.

Наша компанія надає послуги з вивезення вже відпрацювавших свій термін батарей з території постачальника – майданчиків, складів, автосервісів, гаражів.

Швидко здати лужні акумулятори та отримати за свою працю готівку дуже просто. Спочатку клієнт привозить непридатні до експлуатації вироби, в будь-якому обсязі та чекає висновків оцінювача. Він, використовуючи спеціальне обладнання й електронні ваги, проводить необхідні дослідження і виносить остаточний вердикт стосовно вартості. Перед відвантаженням і відправкою партії хімічних джерел струму постачальнику не рекомендується самостійно розбирати пристрої через можливість витоку електроліту – небезпечної для здоров’я речовини.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Ціни на лужні б/в акумулятори

Ціна брухту лужних акумуляторів залежить від багатьох факторів. Постачальникам буде цікаво дізнатися основні причини, які безпосередньо впливають на зміну вартості:

  • Оптова чи роздрібна партія товару;
  • Ринкові умови попиту/пропозиції кольорових металів;
  • Технічний стан хімічних джерел струму;
  • Ємність і тип АКБ.

Бажано, щоб пристрої не мали механічних ушкоджень, забруднень, слідів окислення та наявності сторонніх елементів.

Перед оформленням угоди є можливість ознайомитися з прайсом, де вказані основні критерії збуту. Наша компанія веде свою діяльність легально та на взаємовигідних умовах здійснює прийом чавуну, кольорових, чорних металів – стружки, листів, прокату, бракованих деталей, частин механізмів.

Ціна на б/в лужні акумулятори буде високою, якщо хімічні джерела струму знаходяться в задовільному стані.

Call Now Button