м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1
Приём цветных металлов

Прийом кольорових металів

Для приватних осіб, комерційних, промислових підприємств прийом кольорових металів – кращий спосіб зробити утилізацію, одночасно добре заробити. Ми знаємо, що просто викидати на смітник не можна, щоб не завдати шкоди навколишньому середовищу. Тому розумно перебрати все, що накопичувалося роками, розібрати за видами, щоб сдача металу вийшла максимально вигідною для бюджету.

Наші досягнення

20+

років компанії

20000

КЛІЄНТІВ

24000

ТОН МЕТАЛУ ДЕМОНТУВАЛИ

65000

М³ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ УТИЛІЗУВАЛИ

Прийом міді

Прийом міді

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом стружки

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом алюмінію

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Які види кольорового металу ми приймаємо?

 

Пункти прийому брухту кольорових металів мають чіткі тарифи, виходячи з яких виробляють оцінку. Що коштує дорожче, а що дешевше розберемо в деталях на окремих прикладах.

 1. До самої недорогої категорії відноситься нержавіюча сталь. Старі мийки, кухонні плити, холодильник, пральні машини виробляються саме з неї.
 2. Старі електродвигуни, що вийшли з ладу, містять мідь, чорний брухт, який коштує не дуже дорого.
 3. Трохи більше вийде заробити на цинку. Даний матеріал оцінюється як брухт кольорових металів. Знайти можна в оцинкованих трубах, листах, відрах, медичних інструментах.
 4. Лом алюмінію має плаваючий тариф, так як в чистому вигляді він не використовується. У чистому вигляді цей метал досить крихкий, тому в залежності відсотка змісту в сплаві встановлюється остаточна вартість.
 5. Титан дозволяє отримати в три рази більше, ніж за цинк. Використовують для виробництва хірургічного інструменту, в промисловому обладнанні, авіації.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Найдорожчі види кольорового металу

Безсумнівно, всі зацікавлені здати кольоровий металобрухт дорожче. Що може принести максимальний прибуток?

 1. На п’ятому місці рейтингу знаходиться латунь. Здати чорний метал на ту ж суму, що і латунь доведеться набагато в більшій кількості. Її легко знайти в змішувачах, окремих частинах промислового обладнання, де важливі якість, довговічність деталей.
 2. Четвертою за вартістю вважається бронза. З неї роблять скульптури, люстри, вона знайшла своє застосування в автомобілебудуванні, промисловому обладнанні.
 3. Трохи дорожче здійснюється прийом кольорового металу у вигляді міді. Старий посуд, електрокабеля, автомобільні запчастини, промислове обладнання містять її у великій кількості.
 4. На другому місці – нікель. Він оцінюється в три рази дорожче, ніж титан. Його просто знайти в кухонному посуді, блискучих сріблястих елементах декору з металу, спеціальних контейнерах, цистернах для зберігання і перевезення агресивних речовин.
 5. Прийом лому кольорових металів за найвищими розцінками відноситься до олова. Автомобільні підшипники, тонка жерсть – основні джерела.

Де вигідно здати кольоровий металобрухт в Дніпрі?

Щоб отримати кращу ціну, важливо правильно визначити тип металу. Для фахівців це невелика проблема. Тому багато хто користується своїми знаннями, щоб обдурити тих, хто не впевнений у складі сплаву, знизити ціни. Де можна здати кольоровий метал, без ризику бути обдуреним? Звичайно, в компанії Priem Loma. Доказів на користь даного рішення більш ніж достатньо.

 1. Всі експерти мають спеціалізований набір реактивів для точного аналізу.
 2. Чесність оцінки, розрахунків підтверджена тисячами постійних клієнтів, багато з них стали постійними за більш ніж двадцятирічну діяльність.
 3. Прийом кольорового металу в Priem Loma – це прозорі умови, абсолютна точність зважування. Тут дбають про репутацію, тому виключають всі фактори, здатні негативно на неї вплинути.
 4. В наявності є власний автопарк спецавтомобілів, здатні впоратися з будь-яким обсягом брухту. У тому числі є мобільна точка, що здійснює вивіз металобрухту всього за одну годину.
 5. Демонтаж металоконструкцій – ще одна спеціалізація компанія. Для цього є весь необхідний професійний інструмент, штат кваліфікованих фахівців з демонтажних робіт.

Безсумнівно, слід зазначити найвигідніші розцінки на всі види металобрухту.

Що впливає на вартість кольорового металу?

Якщо ви вже давно знаєте, як працює приймання кольорових металів, то напевно помічали, як періодично змінюються ціни на металобрухт. Чому так відбувається?

 1. Існує ринковий курс, виходячи з якого постійно можуть змінюватися тарифи.
 2. Навіть якщо він продовжує триматися в районі, в негативну сторону може вплинути тип, стан брухту: цільні шматки в хорошому стані оцінюють за найвищою ціною. Стружка, наявність слідів корозії істотно знижують тарифи. Одна з причин, не затягувати з рішенням про здачу в пункт прийому.
 3. Важливий загальна вага: чим він більший, тим більш вигідну ціну вам запропонують. При невеликих обсягах вона буде мінімальною.

Більш детальну інформацію можна отримати у менеджера по телефону. Грунтуючись на описі, буде проведений попередній розрахунок суми, яку можна отримати за непотрібний металобрухт. Остаточна ціна буде встановлена ​​тільки після детальної оцінки фахівцями.

Call Now Button