м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом стружки бронзи

Вироби з кольорових металів із незапам’ятних часів виготовлялися людством і служили в якості прикрас, домашнього начиння, знарядь праці. У сформованих реаліях ціна за кілограм бронзової стружки помітно зросла з багатьох причин. Кольоровий метал широко використовується в промисловості для виробництва різноманітних товарів. Наприклад, з нього, крім різних заготовок, прутків, квадратів, листів, виробляють:

 • вузли, деталі автомобілів, апаратів, механізмів;
 • трубопроводи, ємнісне обладнання;
 • декоративні, ювелірні прикраси.

Сплави на основі кольорових металів володіють прекрасними характеристиками – стійкістю до температурних перепадів, стійкістю до корозійних процесів, несприйнятністю до агресивних середовищ, хлору, озону, розчиненим у воді.

Прийом бронзової стружки здійснюється відповідно до прийнятих державними органами постановами та регламентуються затвердженими документами. Утилізація металобрухту після обробки, переробки металу проводиться на підставі діючих правил, де позначено про неприпустимість інших дій, в тому числі вивезення металевого брухту на смітник або поховання в землю.

Ціни на прийом стружки кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінієвої стружки

Прийом стружки титану

Прийом стружки чавуну

Прийом стружки бронзи

Прийом стружки латунної

Прийом мідної стружки

Ціна

20 грн/кг

40 грн/кг

4 грн/кг

60 грн/кг

70 грн/кг

110 грн/кг

Порядок здачі бронзової стружки на металобрухт

Сучасні хімічні склади збагачують оловом, міддю й іншими добавками на стадії виробництва з метою домогтися поліпшених показників. Щоб здати бронзову стружку після обробки на токарних, фрезерних та інших металорізальних верстатах не буде потрібно будь-яких багатосторінкових дозволів. Але в послугах пунктів прийому, як правило, не потребують великі сталеливарні комбінати з плавильними печами.

На невеликих заводах, де виготовляється різноманітна продукція з кольорових металів, з успіхом відвантажується металобрухт протягом багатьох років. Пункти вторсировини приймають:

 • посуд;
 • елементи декору;
 • всілякі деталі, вузли, частини механізмів;
 • крани, труби, кріплення та інші відходи кольорових металів.

Оцінювачами, на місці визначається характер привезеного вантажу, процентний вміст вторинних матеріалів. Ціна на прийом бронзової стружки залежить, зокрема, від специфіки брухту. З метою ранжування використовуються категорії:

 • сипучі, дрібні відходи;
 • різнорідні деталі та сплави різних застосувань;
 • кускові, листові, кола та інші профілі.

Перед оцінкою вартості металобрухту профільним фахівцем, постачальник зможе ознайомитися з прейскурантом або задати питання нашим операторам.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де приймають бронзову стружку в Дніпрі

Якщо на вашому підприємстві скупчилися кілограми, тонни непотрібних відходів з кольорового металу: браковані, неліквідні вироби, зламані механізми, кускові матеріали, ми організуємо прийом бронзовой стружки за високими цінами. Утилізація кольорового брухту здійснюється від юридичних і фізичних осіб незалежно від форм власності. Кожен постачальник також може вигідно здати чорний метал і похідні сплави.

Наша організація проводить закупівлю у населення побутового брухту. Серед великого переліку послуг значиться можливість оперативного вивезення технологічного та іншого обладнання з території підприємства. В цьому випадку будуть використані одиниці нашого автотранспортного цеху. Оплата здійснюється на взаємовигідних умовах.

Основні переваги успішної співпраці:

 • високі розцінки;
 • укладення договору;
 • мінімальна кількість документів;
 • бездоганна якість обслуговування клієнтів.

Здати бронзову стружку в Дніпрі вигідніше за все саме в нашій компанії – Priem Loma.

Call Now Button