м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом гелевих акумуляторів

Хімічні джерела струму заправляються текучим матеріалом і використовуються в автомобільному, мото та водному транспорті. Прийом гелевих акумуляторів, ціна за одиницю або партію товару в нашій компанії висока. Активне скуповування АКБ приносить всім чималу користь, тому що правильна утилізація дозволяє зберегти екологію країни та спрямувати елементи кольорових металів на вторинну переробку. Постачальникам вона подвійно вигідна, так як приносить грошову винагороду.

Не слід складувати старі, пошкоджені АКБ, які відпрацювали свій термін. Це небезпечно та може спричинити неприємні наслідки. Викидати їх на смітник заборонено, тому краще рішення в непростому питанні – це здати гелеві акумулятори в нашу компанію за гарну винагороду. Ми також організуємо у населення, різних підприємств скупку чорних, кольорових металів, здійснюємо прийом сталі в необмежених обсягах і різних категорій.

Ціни на прийом акумуляторів

Найменування

Прийом лужних акумуляторів

Прийом гелевих акумуляторів

Прийом свинцевих акумуляторів

Ціна

20 грн/кг

20 грн/кг

25 грн/кг

Куди і як здати гелеві акумулятори

Наша компанія протягом тривалого часу офіційно займається скупкою кольорових, чорних металів, побутових пристроїв у населення та організацій. Кожен може здати радіатор на металобрухт,  холодильник, що вийшов з ладу або пральну машину. Перед продажем непотрібної техніки користувачеві рекомендується ознайомитися з актуальними цінами та з’ясувати, скільки коштує здати гелевий акумулятор.

Щоб швидко позбутися від непотрібних виробів власнику необхідно:

 • зробити дзвінок нашому менеджеру за вказаним на сайті номером телефону;
 • вказати в розмові кількість непотрібних пристроїв;
 • описати ступінь технічного стану;
 • домовитися про час приїзду.

У списку послуг, що надаються компанією значиться вивезення виробів з території постачальника, що для багатьох є зручним сервісом.

Дізнатися подробиці етапів, як саме проходить прийом гелевих акумуляторів можна по телефону, поставивши запитання менеджеру. Тут же будуть коротко описані ключові моменти:

 • пристрої приймаються від юридичних, фізичних осіб;
 • на можливість швидкого викупу не впливають критерій технічного стану виробів – старих, з тріщинами, сколами, закінченим терміном придатності та наявності електроліту;
 • привіз акб оптом, наприклад, зі станції техобслуговування позитивно відіб’ється на загальній вартості.

Підготовлений фахівець, використовуючи складне обладнання, електронні ваги та візуальний огляд дає оцінку пристрою або партії товару.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Скільки коштує здати гелевий акумулятор

Наша компанія займається скупкою кольорових, чорних металів, сплавів, а також необслуговуваних хімічних джерел струму в будь-якому технічному стані. Ми здійснюємо прийом гелевих АКБ в необмеженій кількості та розплачуємося з постачальниками, використовуючи готівковий, безготівковий розрахунок. Вартість привезених на утилізацію пристроїв залежить від багатьох факторів.

Ціна визначається в залежності від ключових умов:

 • число одиниць продукції в одній партії;
 • загальна вага привезених виробів;
 • ринкова кон’юнктура попиту та пропозиції на свинець.

При наявності великої кількості пристроїв доцільно скористатися нашими послугами з вивезення АКБ. Нижче наведена таблиця вартості хімічних джерел струму.

У нашій компанії також можна здати бойлер на металобрухт та іншу побутову, виробничу техніку, механізми за вигідними цінами. Наші переваги:

 • індивідуальний підхід;
 • прозорі ділові контакти;
 • викуп брухту в необмеженій кількості;
 • швидкий розрахунок зручним способом.

Ми раді бачити кожного клієнта.

Call Now Button