м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту чавуну

Ціна чавуну за кг є визначальним фактором при виборі місця, куди його можна здати. Вироби з нього зазвичай відрізняються великою вагою, тому цілком природно отримувати за це максимальну вигоду. Прийом чорного металу будь-якого типу, в необмеженій кількості, за найвищими цінами виробляє компанія з бездоганною репутацією Priem Loma.

Ціни на прийом чорного металобрухту

Найменування
Прийом чавуну
Прийом оцинковки
Прийом сталі
Ціна

7,2-7,7 грн/кг

4,5 грн /кг

7,7-8,2 грн/кг

Який чавунний металобрухт ми приймаємо?

Властивість чавуну, такі як міцність, стійкість до корозії, зносу, жаростійкість знайшли широке застосування в сталеливарному виробництві. Залежно від марки сплаву, його використовують для побутових і промислових потреб. Примітно, що здати чавун можна будь-якого типу.

  1. Побутовий. До даної категорії відносяться ванни, посуд, елементи декору. Також можна здати чавунні батареї та старі радіатори.
  2. Промисловий. З чавуну виробляють основи верстатів, деталі, механізми, спеціалізовані труби.
  3. Відходи. У невеликих майстерень, на підприємствах з обробки завжди залишається стружка, крихта, обрізки, бракована продукція, що не представляють цінності для власників.

Ціна брухту чавуну будь-якого типу приблизно однакова. Однак її може знизити наявність фарби, домішок, забруднень.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Особливості оцінювання чавуну

Щоб здати оцинкування або інший металобрухт, фахівці проводять складний розрахунок за формулами. У разі чавуну за основу беруть два основні чинники і так скільки коштує чавун:

  • ринкова вартість;
  • марка сплаву.

Однак навіть в цьому випадку, вартість чавуну в найближчому роздрібному пункті прийому може вас розчарувати через шахрайських дій під час зважування.

Де вигідно здати брухт чавуну в Дніпрі?

Прийом сталі в Дніпрі, інших типів металевого будинку на вигідних умовах проводить компанія Priem Loma.

  1. Оптові партії від 100 кг – це спочатку більш висока ціна металобрухту чавуну, ніж в інших точках.
  2. Бездоганна репутація підтверджена роками роботи і відгуками тисяч клієнтів. Тут не використовують хитрих прийомів, щоб обманювати, занижувати ціни, “підкручувати” вагу.
  3. Експерти використовують професійні інструменти, реактиви, щоб точно визначати склад сплавів. У точності їх перевірки можна бути повністю впевненим.
  4. Лояльні умови для оптових клієнтів: чим більше ви віддаєте в прийом чавуну, тим вище його оцінять.
  5. Для економії часу і сил, працює власна мобільна точка. Вам достатньо зателефонувати або залишити заявку на сайті, щоб вона попрямувала до вас протягом години. Всі роботи пов’язані з завантаженням, вивезенням, демонтажем, це співробітники візьмуть на себе.
Call Now Button