м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Здати на брухт автомобільний радіатор

Нескладно здати радіатор охолодження, якщо знати місця збору вторсировини. Вироби виробляються з різних марок кольорових, чорних металів і з часом підлягають утилізації. Які поширені приклади доцільно вказати на ремонт, реконструкцію будівлі, коли старі вузли опалення демонтуються та відправляються в утиль. Нерідко, щоб здати радіатор на металобрухт, потрібно автотранспорт.

Ключова перевага для постачальників полягає в великій вазі подібних систем опалення. Тобто є можливість отримати чималу кількість грошових коштів, якщо здати алюмінієві радіатори, особливо оптом, або виготовлену раніше продукцію з інших металів, в тому числі кольорові метали. У списку основних складнощів значиться доставка, тому багато користувачів намагаються банально викинути застарілі, діряві обігрівальні пристрої, але заздалегідь знаючи, що ціна брухту радіаторів досить висока.

Як здати радіатор на металобрухт

В цілому, утилізувати продукцію нескладно, особливо, коли під рукою номер телефону нашої компанії. Ми здійснюємо прийом старих радіаторів, а також інформуємо клієнтів про те, що у нас можливо здати інший пристрій виготовлений з певних марок сталі. При необхідності ми можемо задіяти потужності нашого автопарку для вивезення демонтованих систем опалення, особливо, коли мова йде про великий опт.

Щоб здати радіатор або певну кількість обігрівальних пристроїв, необхідно:

  • демонтувати системи опалення;
  • зв’язатися з представником нашої компанії;
  • надати детальну інформацію про металобрухт (наявність засмічень, марку сплаву (кольормет або чорнмет), приблизну вагу та габарити);
  • вказати час підвезення виробів.

В процесі бесіди можна поцікавитися, скільки коштує здати старий радіатор на лом і отримати відповіді на інші питання, зокрема дізнатися, чи можливий прийом лужних акумуляторів.

Щоб наш оцінювач високо оцінив якість наданого брухту, перед відвантаженням і відправкою, пристрої необхідно підготувати. Зокрема бажано видалити вторинні елементи, засмічення, очистити від шару фарби. У нашій компанії ведеться прийом автомобільних радіаторів після розбирання машин і систем опалення в результаті демонтажних робіт, що проводяться в старих будинках.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Від чого залежить ціна брухту автомобільних радіаторів

Якщо машина не підлягає ремонту, наприклад, після аварії, відправляти одиницю автотранспорту в утиль, без розбору, недоцільно. Вигідніше потрудитися, розібрати автомобіль і віднести цінні деталі на пункт зберігання вторсировини, зокрема, де ведеться прийом автомобільних радіаторів, щоб виручити кругленьку суму.

Постачальникам буде цікаво дізнатися, як формується ціна брухту радіаторів і кольорових металів. Вона залежить від ринкових й інших умов. Деякі з них вказані в таблиці розташованій нижче.

На підставі наведених даних можна зробити проміжні висновки про цінності латуні, міді та ціни прийому мідних радіаторів.

Вартість в чималому ступені залежить від марки металобрухту, оптової, роздрібної партії вторсировини. Остаточну ціну може озвучити тільки оцінювач, коли виконає необхідні перевірки брухту. Але, представники нашої організації повністю гарантують, що постачальник обов’язково отримає максимально можливу суму за привезені автомобільні або опалювальні пристрої.

 

Переваги роботи з компанією Priem Loma

Необхідно підкреслити, що ми ведемо прийом мідних радіаторів нарівні з металевим ломом з інших кольорових і чорних металів. Основні переваги співпраці:

  • ринкові розцінки на вторсировину;
  • легальна робота при наявності пакету документів;
  • можливість надання послуг з вивезення металобрухту з території постачальника;
  • прозорість, чесність по відношенню до кожного клієнта.

В розпорядженні компанії точні електронні ваги, тому некоректне зважування та показання неточної ваги виключені.

В компанії налагоджений прийом старих акумуляторних радіаторів за високими закупівельними цінами. Оптовий, роздрібний постачальник завжди зможе відвезти на металобрухт відходи чорних, кольорових металів.

Call Now Button