м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом металобрухту в Запоріжжі

Priem Loma

Прийом металобрухту в Запоріжжі може бути зручним і максимально вигідним для тих, хто хоче позбутися від старого мотлоху. Тепер мобільні точки компанії Priem Loma всього за годину вирішують проблему навантаження і перевезення. З огляду на те, що ситуація зі смітниками, купами іржавіючого металу все ще актуальна у нас в країні, варто взяти цей факт на замітку.

Зараз ціни на металобрухт в Запоріжжі досить високі, тому здаючи лом ви не тільки допомагаєте поліпшити екологічну ситуацію, але так само добре заробляєте. Підприємства з оброблення металу, виробництва з нього виробів реінвестують отримані кошти за відходи на розширення, переобладнання, оплату комунальних послуг.

Ціни на прийом металобрухту

Найменування

Чорний брухт

Рейки, ванні, батареї автомобілі

Оцинкування

Мідь

Алюміній

Алюміній електротехнічний

Радіатори алюмінієві

Нержавійка

Стружка нержавійки (через аналіз)

Латунь

Радіатори латунні, мідні, стружка латунь, стружка бронза

Бронза (велику вагу через експертизу, ціна обговорюється)

ЦАМ

Титан

Магній

Свинець

Акумулятори злиті

Акумулятори залиті

ЭБОНИТОВЫЕ АКБ злиті

ЭБОНИТОВЫЕ АКБ залиті

ТНЖ

Стружка

Акумулятори безперебійні гелеві

Холодильник (савдеп)

Холодильник (імпортний)

Пральна машина (кругла)

Пральна машина (квадратна)

Пральна машина (автомат)

Ванна (чавун 1,7 м)

Ванна (чавун 1,5 м)

Батареї (чавун)

Балони кисневі

Балони пропанові (газ)

Двигуни автомобільні

Двигуни електро

Кондиціонери

Ціна

7,7-8,2 грн/кг

6,7 – 7,2 грн /кг

4,5 грн /кг

200-220 грн/кг

38-41 грн/кг

53-60 грн/кг

10 грн/кг

40-45 грн/кг

20-25 грн/кг

135-143 грн/кг

130 грн/кг

120-130 грн/кг

30 грн/кг

80 грн/кг

30 грн/кг

45-47 грн/кг

25 грн/кг

20 грн/кг

18 грн/кг

15 грн/кг

20 грн/кг

4,0 грн/кг

20 грн/кг

60 грн.

40 грн.

50 грн.

100 грн.

40 грн.

370 грн.

270 грн.

36 грн.

70 грн.

300 грн.

8 грн.

14 грн.

6 грн.

Прийом кольорового і чорного металобрухту

Залишити заявку за телефоном

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО

1. ВИ ЗАЛИШАЄТЕ ЗАЯВКУ, АБО ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
2. МЕНЕДЖЕР ОБГОВОРЮЄ З ВАМИ ВСІ ДЕТАЛІ
3. ЗВАЖУЄМО, ВАНТАЖИМ МЕТАЛОБРУХТ
4. РОЗРАХОВУЄМСЯ З ВАМИ ГОТІВКОЮ АБО НА КАРТКУ

Ціни на прийом металобрухту

Металобрухт грає важливу роль в металургійній промисловості та економіці України в цілому. Від того, як формується остаточна вартість брухту, залежить прибуток великої кількості людей. Крім звичайних приватних осіб і збирачів металобрухту, цей показник хвилює власників приймань, перевізників брухту, великих металургійних корпорацій і працівників невеликих металоперерабативающіх підприємств, а також біржових брокерів. Тому важливо знати, від чого залежить ціна на металобрухт і що грає головну роль в його ціноутворенні.

На ціну чорного і кольорового брухту впливає кілька чинників: потреби ринку, курс ціни, транспортні витрати, якість металу і тип сплаву. Також в регулюванні ціни бере участь і держава, за допомогою різних податкових інструментів. Але багато фахівців вказують, що основним фактором впливу на вартість, є сезон – в зимовий період на ринку брухту застій.

Чому варто здати металобрухт і металоконструкції в Priem Loma?

Компанія «Прием Лома» займається прийомом металу різного виду вже протягом багатьох років. Тривалий досвід роботи, компетентність у всіх питаннях, дозволяє надавати найширші послуги для всіх зацікавлених осіб. Серед конкурентних переваг можна відзначити

До того ж, звернувшись до нас, ви зможете звільнити себе від зайвих клопотів і труднощів, пов’язаних зі зберіганням і перевезенням металевих виробів. Ви зможете отримати додатковий дохід і позбутися від непотрібних металевих відходів. — Divi

Оформити заявку можна прямо на сайті або зв’язавшись з нами за номерами телефону. Завжди раді запропонувати кращі умови і оперативне виконання робіт!

наші досягнення

20+

Років Компанії

20000+

Клиєнтів

24000+

Тон Металу демонтували

650000+

м³ побутових відходів утилізували

Який металобрухт ми приймаємо?

Корисно знати, що зараз можна здати будь-який тип металобрухту, якщо правильно вибрати пункт прийому. У більшості випадків, доводиться стикатися з тим, що роздрібні пункти прийому металобрухту в Запоріжжі охочіше беруть кольорові метали і не хочуть зв’язуватися з чорним брухтом.

В Priem Loma приймає абсолютно все.

 1. Прийом акумуляторів з автомобілів – один із напрямів. Їх утилізація важлива, оскільки вони більше інших отруюють навколишнє середовище на звалищах.
 2. Стара побутова техніка у вигляді холодильників, бойлерів, радіаторів пральних машин займає багато місця. Тому розумно здати її, отримати гроші на покупку нових приладів, інших корисних речей.
 3. Ви можете здати чавунну ванну на металобрухт Запоріжжя. Зазвичай, проблемою є її вага. Фахівці з Priem Loma знають як швидко, акуратно її прибрати.
 4. Прийом алюмінію – ще одна корисна послуга. Він важить мало, тому має великий обсяг, з яким не впоратися за допомогою звичайного автомобіля.
 5. Здати металобрухт в Запоріжжі в Priem Loma можна в будь-якому вигляді. В тому числі, варто зателефонувати з метою здати старе авто на металобрухт. У багатьох вони поступово іржавіють в гаражах, займаючи корисну площу.
 6. Металева стружка, крихта, порошок, обрізки мають досить пристойну вартість, приймаються в необмежених кількостях.

Від чого залежить вартість здачі брухту?

Ціна старого брухту не є постійною: на неї впливають відразу кілька факторів.

 1. Об’єктивна ситуація на ринку. Курс металу часто змінюється, тому тарифи розраховуються на його основі. Досить стабільним вважається цінник на прийом акумуляторів в Запоріжжі.
 2. Тип металу. Дорожче коштує кольоровий (мідь, алюміній, цинк, латунь, бронза, нікель), дешевше – чорний лом.
 3. Стан металу. Ще один важливий показник: відсутність слідів іржі, фарби, забруднень, домішок, значно підвищують його вартість.
 4. Якщо необхідне вивезення металобрухту в Запоріжжі, використання спеціальної техніки, порізка, завантаження, лом буде оцінений трохи нижче, щоб компенсувати витрати.
 5. Підвищити вартість будь-якого типу можна, якщо здавати великими обсягами в кілька тонн. У цьому випадку ваш заробіток буде більше, також передбачена можливість надання додаткових послуг безкоштовно.

Чому варто здати металобрухт і металоконструкції в Priem Loma?

Прийом брухту в Запоріжжі здійснює багато пунктів. Однак найбільш вигідні умови вам запропонують в Priem Loma.

 1. Головна перевага – чесність на всіх етапах співпраці. Тут завжди використовують точне обладнання для зважування, при цьому не використовують шахрайських прийомів для зменшення фактичних показників. Даний факт підтверджується бездоганною репутацією, напрацьованою за більш ніж 20 років роботи на ринку.
 2. В Priem Loma працюють справжні експерти, які мають знання, досвід, все необхідне обладнання для точного визначення складу складних сплавів. Тому точність оцінки на порядок вище, ніж в інших пунктах.
 3. Вивезення брухту в Запоріжжі здійснює мобільна точка. Вам достатньо зателефонувати, щоб протягом години вона приїхала за вказаною адресою.
 4. Вам запропонують вигідні ціни на будь-який тип брухту, розкажуть про вигідні пропозиції для великих обсягів. Це можливо, завдяки оптовим закупівлям вагою від 100 кг.
 5. Якщо необхідно виконати демонтаж старих металоконструкцій, то фахівці мають в розпорядженні все необхідне, щоб виконати роботу швидко, акуратно, якісно.

Прийом металобрухту в Дніпрі та Запоріжжі | 2021

Call Now Button