м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту свинцю

Ціна прийому свинцю досить висока на сьогоднішній день: вона в 10 разів перевищує вартість чорного брухту. Це одна з причин, по якій варто його утилізувати, а не викидати на смітник. Основною вважається екологія: важкий металл свинець здатний отруювати грунт і повітря в тих місцях, де перебуває тривалий час в процесі окислення.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

35 грн/кг

200-215 грн/кг

20 грн/кг

150 грн/кг

38 грн/кг

40 грн/кг

25 грн/кг

6–6,5 грн /кг

14 грн

47 грн/кг

Від чого залежить ціна прийнятого брухту свинцю?

Ціна за 1 кг брухту свинцю, так само як ціни на кольоровий метал будь-якого іншого типу, постійно змінюється через ринковий курс. Однак є ряд інших, не менш значущих чинників, які можуть вплинути як в позитивну, так і в негативну сторону.

 1. Дешевше оцінять акумулятори, що містять свинець. Даний факт пов’язаний з необхідністю його грамотно розібрати, це можуть провести тільки кваліфіковані спеціалісти.
 2. Дорожче можна здати свинець, який є відходами виробництва: оплавлені шматки, обрізки, стружка, цільні вироби.
 3. До найдорожчою категорії відноситься кабельна продукція без ізоляційної оболонки.

Кваліфіковану оцінку надає не кожен пункт прийому свинцю: досить часто підприємці маніпулюють на видах, стані, щоб купити його за свідомо низькою ціною, підвищити власний дохід.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Чи можна замовити вивезення брухту латуні в Priem Loma?

У приватних осіб, виробничих і комерційних підприємств існує загальна проблема:

 • в будинках, в гаражах металобрухт накопичується досить довго;
 • на підприємствах навпаки, відходи збираються швидко.

Загальним є той момент, що завжди доводиться вирішувати проблему завантаження, вивезення. Тепер не доведеться шукати транспорт і вантажників, щоб її легко вирішити. Власна мобільна точка компанії Priem Loma впорається з цим завданням всього за одну годину. Щоб дізнатися, скільки коштує здати кілограм свинцю, за умови, що необхідно використовувати додаткові послуги, варто зателефонувати за вказаними телефонами.

Який ще металом приймає Priem Loma?

В результаті виробництва, ремонтно-будівельних робіт накопичується різноманітний брухт. Ціна прийому металобрухту свинцю підвищує загальну вартість, а значить знижує витрати на утилізацію нержавійки, алюмінію, інших видів. У Priem Loma працюють з усіма типами чорних і кольорових металів.

 1. Тут здійснюють прийом брухту ЦАМ сплаву, так як експерти компанії точно можуть визначити процентне співвідношення алюмінію, міді, цинку, запропонувати вигідну ціну.
 2. Приймають старі автомобільні акумулятори будь-якого типу: поліпропіленові, гелеві, в ебонітовому корпусі.
 3. Стару побутову техніку, в тому числі холодильники, кухонні піти, мийки, опалювальне обладнання.
 4. Постійно працює прийом сталевої стружки, окалини, інших відходів виробництва.
 5. Проводять вивезення важкого промислового обладнання, такого як верстати, конвеєри.

Корисні додаткові послуги

Прийом свинцю й іншого лома – не єдиний напрямок роботи компанії. Тут також надають послуги:

 • з демонтажних робіт великих металоконструкцій;
 • по консультуванню щодо попереднього розрахунку цін.

Досить відправити заявку на сайті або по телефону, щоб дізнатися, скільки коштує здати свинець, у скільки обійдуться додаткові послуги, отримати корисну інформацію.

Почему нужно внимательно выбирать пункт приема?

Мы рассмотрели основные факторы, влияющие на формирование цен. Однако на самом деле, курс металлолома зависит от значительно большего их количества. Учитывая сложность формулы для расчета, легко предположить: это используют не слишком порядочные предприниматели. Это не единственная уловка, которая позволяет искусственно занизить реальную стоимость.

 1. Наличие краски, примесей, песка, других загрязнений снижает цену. Однако правильно рассчитать коэффициент могут только профессионалы. Обычным людям приходится соглашаться на то, что дают.
 2. Вес и стоимость металлолома — понятия взаимосвязанные. При небольшом количестве разумно предварительно взвесить самостоятельно, чтобы была возможность сравнить показания. Иначе доказать что весы механические подкручены, с электронными приборами поработал специалист по микроэлектронике, будет невозможно, при этом потери составят от 5% до 15%.
 3. Ложное определение вида металла — еще один распространенный способ. Чугун принимают как черный лом, в общей массе “не замечают” бронзу, латунь. Несложно подсчитать, сколько на этом теряют их клиенты.
Call Now Button