м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Здати машину на металобрухт

Автолом утилізувати слід з дотриманням ряду важливих правил. Це допоможе вам здати непотрібну стару машину за максимально вигідними цінами. З огляду на її велику вагу, ціна жигулі на металобрухт або іншої марки буде відмінним способом заробити на більш корисні речі.

Ціни на прийом авто на металобрухт

Найменування

Прийом авто на металобрухт

Ціна

6,5 грн/кг

Чому варто здати машину на брухт?

Старі автомобілі мають причини, за якими стоїть здати машину на металобрухт, іх більш, ніж достатньо.

 1. З огляду на розміри, вона займає багато місця в гаражі.
 2. Автомобілі на вулиці псуються: корозія швидко призводить метал в непридатність, існує ризик, що її можуть не прийняти.
 3. Процес розкладання металу дуже повільний. Старий як металобрухт окислюється, іржавіє, виділяючи шкідливі речовини, які отруюють повітря і грунт. Тому залишати його в гаражі, біля будинку навряд чи варто.

Таким чином, здати старий москвич на металобрухт, авто після аварії – розумне рішення за всіма показниками.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Які машини на металобрухт приймають в Priem Loma?

Основна цінність старих авто – метал, який можна переробляти повторно на металургійних заводах. Основна проблема утилізації полягає в тому, що не всі пункти прийому готові забезпечити вивезення металобрухту в Дніпрі в великих обсягах.

Як вчинити, якщо здати авто на метал потрібно терміново, за вигідними цінами з самовивозом? Зателефонувати в компанію Priem Loma. Тут приймають будь-які машини, в тому числі:

 • легкові;
 • вантажні;
 • спецтранспорт промислового призначення.

Крім старих машин, приймають авто після аварій які не підлягають відновленню. Наявність власного автопарку, техніки для різання, можливість виконати демонтаж металоконструкцій будь-якої складності позбавлять вас від проблем пов’язаних з перевезенням і завантаженням.

Особливості оцінки автомобіля на брухт

В цілому автомобіль складається з різних типів металу – чорних, кольорових. Однак, здаючи авто на металобрухт, слід бути готовим до того, що його оцінять як звичайний лом, оскільки розбирання досить трудомісткий процес, що вимагає наявності інструменту, техніки, знань. До іншим критеріям відноситься:

 • вага (він відрізняється в залежності від марки, року випуску);
 • стан металу: чим менше слідів іржі – тим вище буде ціна;
 • наявність забруднень, кількість пластику, інших неметалевих частин.

Здати автомобіль на металобрухт можна трохи дорожче, якщо заздалегідь прибрати все зайве (панелі, обшивку салону та сидінь), розсортувати його частини за видами металу.

Важлива інформація про утилізацію авто

Перш, ніж оформити заявку на сайті або по телефону, необхідно підготувати документи.

 1. Обов’язково зніміть машину з обліку за місцем її реєстрації. Переконайтеся, що в документах вказано номер кузова, двигуни, номерні знаки, щоб уникнути можливих мошениціких дій з ними в подальшому.
 2. Перед приїздом фахівців, підготуйте документи на право власності.
 3. Паспорт або інший документ, що засвідчує особу.

Це обов’язкові умови, невиконання яких може призвести до відмови від прийому авто на металобрухт. З огляду на те, що законодавство може змінитися, перед тим, як здати авто на металобрухт, обов’язково уточніть: можливо знадобляться інші довідки.

Де вигідно здати автомобіль на металобрухт в Дніпрі?

Не секрет, що в пунктах прийому металу досить часто занижують ціну брухту, користуючись “підкрученими” вагами. Перевірити це на невеликих предметах можливо, а самостійно зважити автомобіль навряд чи вийде. Щоб напевно отримати повну вартість, звертайтеся в компанію Priem Loma.

 1. Бездоганна компанія репутації заслужена завдяки чесним, відкритим взаємовідносинам з клієнтами, у тому числі щодо експертної оцінки, точності показань вимірювальних приладів.
 2. Компанія працює з оптовими партіями від 100 кг, тому готова пропонувати кращі ціни на ринку, які значно вище, ніж в роздрібних пунктах.
 3. Для великих партій від однієї тонни і вище передбачені спеціальні, особливо вигідні умови.

Вам достатньо зателефонувати, щоб оформити заявку, дізнатися, які документи потрібні, отримати інформацію про актуальні розцінки. З моменту звернення пройде не більше години: мобільна точка прийме авто на металобрухт і зробить моментальний розрахунок.

Call Now Button