м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту міді

Прийом міді проводиться компанією Priem Loma за вигідними ринковими цінами. Її відходи у вигляді брухту передаються для подальшої переробки на металургійних підприємствах, оскільки попит на даний вид сировини неухильно зростає. З нього виробляють нові запчастини для електронних пристроїв, електричні кабелі та іншу корисну, затребувану на ринку продукцію.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

38-41 грн/кг

200-220 грн/кг

30 грн/кг

135-143 грн/кг

40-45 грн/кг

40 грн/кг

25 грн/кг

15-100 грн /кг

14 грн

80 грн/кг

Чи можна замовити вивіз міді в Priem Loma?

В деяких випадках, стає питання про те, щоб здати мідь в великих кількостях, нарівні з нею позбутися іншого металобрухту. Щоб дарма не витрачати час і сили, розумно скористатися послугами компанії Priem Loma.

 1. Всі замовлення оперативно обробляються і виконуються. Вивіз організовують протягом години.
 2. Власна мобільна точка позбавить вас від необхідності навантаження, пошуку транспорту.
 3. В разі необхідності тут також виконують прийом кольорових металів, інших видів металобрухту.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де вигідно здати мідь в Дніпрі?

Прийом міді в Дніпрі здійснюють в Priem Loma за вигідними цінами. У чому основні відмінності від інших пунктів прийому міді?

 1. Класифікація. Експерти мають профільну освіту, весь необхідний набір інструментів, щоб точно визначити склад сплаву, процентне співвідношення міді, інших металів. Це запорука об’єктивної оцінки, вигідної для вас ціни.
 2. Тарифікація. Постійний моніторинг цін на світовому ринку, серед конкурентів дозволяє створити умови, при яких ви можете дорого здати мідь.
 3. Точність ваги. Всі знають, що багато пунктів прийому лукавлять коли, обіцяють вам точну вагу. В тому числі, електронні ваги фахівці з мікроелектроніки легко налаштовують на потрібні свідчення. На цьому втрачається ціна брухту міді до 25%, залежно від “налаштувань”, загальної ваги. У Priem Loma ви переконаєтеся в абсолютній точності показань професійного обладнання для зважування.

Який ще металобрухт приймають в Priem Loma

Однією з причин, чому саме тут виробляють прийом міді дорого, є умова обсягу: не менше 100 кг. Таким чином ціна виходить вище, ніж якщо користуватися послугами роздрібних точок, де ціни на лом міді істотно нижче.

Звичайно, знайти необхідну кількість в одному будинку складно, але слід пам’ятати, що тут приймають будь-які види металобрухту.

 1. Щоб отримати потрібну вагу, можна здати нержавійку в Дніпрі.
 2. Стара побутова техніка містить певну кількість кольорових металів – міді, алюмінію, цинку.
 3. Застарілі металоконструкції, огорожі цілком можуть бути утилізовані фахівцями компанії Priem Loma.

Додаткові послуги від компанії Priem Loma

Робота компанії постійно вдосконалюється, розширюється комплекс послуг, в тому числі ведеться прийом алюмінію, який зазвичай займає багато місця. Оптимізувати витрати на транспортування допоможуть:

 • спеціальні інструменти для різання металу;
 • фахівці з демонтажних робіт.

Власний автопарк оперативно справляється з будь-якими обсягами металобрухту, в тому числі з габаритним, з вагою в кілька тонн.

Call Now Button