м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом свинцевих акумуляторів

Після відпрацювання терміну служби автомобільного АКБ обов’язково потрібна правильна утилізація та переробка. Здати свинцевий акумулятор на лом професіоналам — оптимальний варіант, який є безпечним і вигідним. Неправильно утилізований акумулятор є загрозою для людини та навколишнього середовища. Зберігання такого пристрою на території підприємства (а тим більше — під відкритим небом) або приватного господарства небезпечно. Подібне також заборонено законом. Прийом кольорових металів та інших типів брухту здійснює наша компанія на вигідних для клієнта умовах. При потребі можна самостійно доставити відпрацьовану батарею в пункт прийому.

Вартість свинцевого акумулятора на металобрухт безпосередньо залежить від кількох факторів:

  • стан виробу. Щоб отримати більшу винагороду, пошкодження на поверхні повинні бути відсутні або їх мінімальна наявність. Зношений, пошкоджений каркас свідчить про можливий витік електролітичної рідини та в подальшому отруєнні навколишнього середовища;
  • кількість батарей, підготовлених до утилізації;
  • робоча рідина всередині виробів. Під час прийому оглядається, що знаходиться всередині.

Вага пристрою також прямо впливає на вартість — важкий металевий каркас принесе більший прибуток. Вигідна ціна свинцевого акумулятора на лом пропонується тільки офіційними пунктами прийому.

Ціни на прийом акумуляторів

Найменування

Прийом лужних акумуляторів

Прийом гелевих акумуляторів

Прийом свинцевих акумуляторів

Ціна

20 грн/кг

20 грн/кг

25 грн/кг

Вимоги при прийомі свинцевих акумуляторів

Безпосередньо перед здачею виробу на брухт необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за одним з трьох номерів. Уточніть, скільки буде АКБ. При наявності декількох пристроїв, які не виходить вивезти самостійно, буде відправлений фахівець для транспортування прямо в пункт прийому.
Лом свинцевих акумуляторів приймається особливо ретельно з таких причин:

  1. перевезення професіоналами виключає витік кислотного електроліту. Вироби надійно фіксуються на час транспортування;
  2. вивезення фахівцями пункту прийому дозволяє швидко оцінити не тільки стан батарей, а й приблизну вартість заздалегідь;
  3. вивчаються всі можливі пошкодження. Якщо на корпусі є місця, через які може відбутися витік, АКБ виноситься з місця зберігання ще більш обережно, щоб виключити забруднення місцевості поблизу.

Прийом свинцевих акумуляторів здійснюється після зняття всіх пробок, гумових деталей та інших елементів, залишених на корпусі. Якщо батарея почала швидко втрачати ємність і потужність, краще своєчасно її здати на брухт.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Куди та як здати свинцеві акумулятори в Дніпрі

Фахівці компанії «Priem Loma» виконують всі завдання, пов’язані зі збором та розподілом відпрацьованих АКБ. При відсутності можливості самовивозу приїжджають наші співробітники, які винесуть весь вантаж. У разі необхідності буде проведена ізоляція окремих батарей — при наявності помітних пошкоджень або навіть витоків.
Прийом свинцевих АКБ здійснюється подібним чином:

  • при наявності великої кількості батарей, які потрібно здавати регулярно, є можливість підписання договору. Допускається співпраця з фізичними та юридичними особами;
  • по прибуттю в пункт вантаж буде зважений з використанням професійних ваг, які пройшли перевірку точності;
  • оплата відповідно до встановлених тарифів. Вартість кілограма брухту збігається з ринковою ціною, що гарантує отримання максимальної суми.

Наша компанія проводить також прийом радіаторів на металобрухт, які були списані у зв’язку зі завершенням терміну експлуатації. Телефонуйте для обговорення всіх деталей.

Call Now Button