м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом титанової стружки на лом

При виготовленні продукції самим міцним із відомих металів залишаються відходи виробництва та прийом стружки титану, для подальшої переробки та є одним з етапів економічного використання. Він був відкритий в кінці 18 століття майже одночасно двома вченими, незалежно один від одного – У. Грегором, німецьким хіміком М. Г. Клапротом і надалі отримав свою назву на честь сильних, могутніх персонажів давньогрецької міфології.

За щільністю та питомою теплоємністю титан займає проміжне місце між залізом і алюмінієм. Сучасний сплав, одержуваний на металургійних заводах, комбінатах, володіє чудовими властивостями. Ціна стружки титану за рахунок унікальних властивостей значно вище, ніж вартість відходів з інших металів, тому що в списку основних якостей значаться низька теплопровідність, механічна міцність, стійкість до утворення корозійних процесів.

Він застосовується в металургії, як легуючий елемент для нержавіючих, жароміцних сталей. З метою підвищення міцності Ti додають в інші сталі – алюміній, нікель, мідь. Двоокис включено до складу виробництва зварювальних електродів. Його нерідко використовують в процесі виготовлення деталей, робота яких пов’язана з впливом агресивних середовищ. Ціна титанової стружки висока, тому що він є найміцнішим на землі з відомих металів і використовується при випуску різноманітної продукції.

Ціни на прийом стружки кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінієвої стружки

Прийом стружки титану

Прийом стружки чавуну

Прийом стружки бронзи

Прийом стружки латунної

Прийом мідної стружки

Ціна

20 грн/кг

40 грн/кг

4 грн/кг

60 грн/кг

70 грн/кг

110 грн/кг

На що ми звертаємо увагу перед прийомом титанової стружки

Прийом кольорових металів, незалежно від марки стали та змісту (неліквіду, вибракування), є поширеною процедурою в контексті вторинної переробки сировини. Отримані нові заготовки надалі будуть використовуватися на підприємствах для виробництва різноманітної продукції. Скупкою брухту займаються спеціалізовані компанії, які здійснюють свою діяльність у багатьох містах. І перед здачею вторсировини необхідно пам’ятати, що ціна титанової стружки на приймання значно вище інших металевих відходів.

При скупці представник даної організації оцінює якість вторинної сировини та на підставі затверджених регламентів виносить остаточний вердикт. Існує список положень, де вказані технічні умови по прийому вторсировини. Короткий зміст основних категорій:

 1. Листи, квадрати, шматочки, дрібниця.
 2. Великі частини вагою не менше 15 кг.
 3. Важкі шматки від 30 кілограм.
 4. Великі шматки не менше 50 кілограм.
 5. Певного діаметра кола, квадрати.
 6. Довжина кіл, квадратів починаючи від 800 мм.
 7. Товщина листів повинна бути не менше 5 мм і розмірів 300х500.

Вартість брухту титанової стружки буде залежати від відповідності критеріям і оцінки фахівцем.

При утилізації металобрухту юридичними, фізичними особами, їм необхідно мати стандартний набір документів. Оскільки титанові відходи не потрапляють в категорію сталей з будь-якими обмеженнями, офіційних довідок, актів, запевнень та інших серйозних посвідчень не буде потрібно. Представники компаній бажаючі здати брухт можуть попередньо уточнити у приймальника основні подробиці.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де здати титанову стружку на металобрухт за вигідною ціною в Дніпрі?

З метою здати на брухт титанову стружку в Дніпрі, рекомендується звернутися в Priem Loma, за представленими на сайті реквізитами, й узгодити ключові нюанси. Бажано вказати:

 • кількість (в тоннах чи кілограмах);
 • характер вторсировини;
 • супровідні документи;
 • час прибуття тощо.

На ринку вторинної сировини користується стійким попитом титановий металобрухт – диски, кускові відходи, деталі механізмів, труби, листи. Якщо вашій організації необхідно позбутися від неліквіду, ми із задоволенням проведемо оцінку та заплатимо належну суму. Наші менеджери знаходяться онлайн і завжди готові відповісти на актуальні питання.

Крім утилізації вищевказаних відходів, що залишилися від виробництва готової продукції, наша компанія веде прийом металобрухту в Дніпрі – алюмінієвого, мідного, чавунного та іншого лома. Переваги співпраці:

 • оперативна оцінка якості сировини;
 • висока вартість неліквіду;
 • швидкий розрахунок.

Ми приймаємо лом в будь-яких обсягах.

Call Now Button