м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту кабелів

Прийом брухту кабелю знадобиться тим, хто планує заміну старої електропроводки або зберігає її на складі, в гаражі, в надії, що одного разу “стане в нагоді”. Основна його складова – внутрішня частина, що складається з кольорових металів: міді, алюмінію, цинку. Якщо його здати в Priem Loma, то можна отримати солідну суму грошей.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

38-41 грн/кг

200-220 грн/кг

30 грн/кг

135-143 грн/кг

40-45 грн/кг

40 грн/кг

30 грн/кг

15-100 грн /кг

14 грн

80 грн/кг

Який кабель можна здати на металобрухт в Priem Loma?

Прийом кабелю проводиться в будь-якому вигляді, будь-якого типу. Розглянемо найбільш поширені.

 1. Мідний кабель зустрічається досить часто. Стійкий до перегріву, він лего витримує великі навантаження. Прийом мідного кабелю дорого оцінюється, він затребуваний для повторної переробки.
 2. Кабель зі свинцевою оболонкою затребуваний для зовнішньої електропроводки. З його допомогою проводять світло до будівель, використовують для прокладки підземних електричних комунікацій.
 3. Алюмінієвий кабель зустрічається найчастіше, оскільки зараз використовується велика кількість приладів, які потребують кращої провідності електрики. Кращий вибір – мідний аналог, стійкий до розтягування, зламів.
 4. Спеціальний монтажний кабель затребуваний для об’єднання телевізійних ланцюгів, прокладки мікрофонних ліній.
 5. Можна також здати кабель контрольний, що використовується в важкодоступних місцях.
 6. Здати б/у кабель коаксіальний після заміни комп’ютерних мереж також розумне рішення.
 7. Здавати можна кабель будь-якого типу, можна в ізоляції та без неї. Тільки слід пам’ятати, що здавати кабель в ізоляції не так вигідною.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де вигідно здати брухт кабелів в Дніпрі?

В Priem Loma проводять прийом кольорових металів будь-якого типу, в тому числі кабель на брухт. Головна перевага – висока оцінка. Чому так відрізняються ціни від інших пунктів прийому?

 1. Компанія безпосередньо співпрацює зі заводами з переробки металу.
 2. Всі співробітники дорожать репутацією, заслуженою більш ніж за 20 років роботи на ринку. Тому для підвищення прибутку не використовуються шахрайства з обвісом клієнтів.
 3. Прийом кабелів з кольорових металів, в тому числі прийом відходів кабелю проводиться експертами, які враховують всі нюанси, щоб надати кращі ціни.
 4. Тут в повній мірі використовують правило “чим більше – тим дорожче!”. Для великих партій брухту передбачені спеціальні тарифи.
 5. Дорого оцінюють кабель з кольорових металів, проводять прийом нержавійки, іншого металобрухту на вигідних умовах.

Як визначають вартість кабелю?

Відомо, що прийом кабелю в ізоляції коштує не так дорого, як без неї. Однак, здати алюмінієвий кабель в обмотці великим оптом все ж вигідно: зачистка ізоляції вимагає багато сил, часу. Крім цього, є інші чинники, що впливають на ціну.

 1. Тип металу (цинк, мідь, алюміній). Дорожче коштує мідь, дешевше – алюміній.
 2. Стан. Наявність слідів корозії, окислення значно знижують вартість.
 3. Дорожче оцінять сортовані види. За змішані отримати велику суму навряд чи вийде.
 4. Перетин кабелю часто грає вирішальну роль: чим воно більше, тим вище тариф.

Корисні послуги

Крім конкурентних цін на прийом брухту титану, кабелю, кольорових, чорних металів, відходів виробництва, вам також пропонують додаткові послуги.

 1. Перевезення здійснює мобільна точка, яка виїжджає за будь-якою вказаною адресою протягом години.
 2. В разі необхідності, співробітники виконують демонтажні роботи будь-якого рівня складності з використанням спецтехніки.
 3. Консультації кваліфікованих менеджерів по телефону допоможуть вам бути в курсі актуальних розцінок, вигідних пропозицій.

Оформляючи заявку на сайті або по телефону, ви можете бути впевнені, що співпраця з Priem Loma буде комфортним, взаємовигідним для всіх сторін.

Call Now Button