м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом акумуляторів

Електроживлення в автомобілі грає ключову роль, але з плином часу деталі, вузли системи зношуються та стають непридатними. У нашій компанії налагоджений оптовий, роздрібний прийом акумуляторів, що вийшли з ладу. Якщо термін функціонування закінчився й АКБ не підлягає відновленню, викидати постійне джерело струму на несанкціоновані звалища небажано через порушення екологічної чистоти та недоцільно, тому що пристрій можна віднести до пункту вторсировини й виручити гроші.

Наші досягнення

20+

років компанії

20000

КЛІЄНТІВ

24000

ТОН МЕТАЛУ ДЕМОНТУВАЛИ

65000

М³ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ УТИЛІЗУВАЛИ

Прийом лужних акумуляторів

Прийом гелевих акумуляторів

Прийом свинцевих акумуляторів

Як здати старий акумулятор

У кожній АКБ використовуються небезпечні речовини: кислоти, ртуть, свинець, здатні завдати шкоди навколишньому середовищу, тому унілізація продукції регламентована. Здати акумулятор можна в нашому пункті вторсировини та здобути непогану грошову винагороду. Щоб позбутися від пристрою, необхідно:

  • зателефонувати за номером телефону в нашу компанію;
  • розповісти, що потрібно утилізувати, який виріб;
  • охарактеризувати специфіку постійного джерела струму;
  • вказати тимчасові рамки, коли він буде доставлений.

Ми також здійснюємо прийом неробочих холодильників і пральних машин.

Необхідно підкреслити, що ціна прийому акумуляторів залежить від багатьох умов. Процес утилізації нескладний та розділений на кілька етапів. Спочатку клієнт інформує менеджера про наявність АКБ, та можливості позбутися від пристрою. Він привозить виріб самостоності або подає заявку на вивезення. Далі відбувається оцінка та зважування. Компанія має в своєму розпорядженні точні електронні ваги, тому похибка вимірювань мінімальна.

Наша компанія Priem-Loma здійснює скупку акумуляторів оптом і, якщо клієнт, керівник автосервісу, має в своєму розпорядженні можливість поставити в пункт здачі вторсировини велику партію, ціна за кілограм може обговорюватися окремо. Перед відвантаженням, пристрої рекомендується ретельно підготувати, щоб виручити максимально можливу суму. Зокрема необхідно злити електроліт і видалити інші вторинні елементи. При необхідності у нас можна здати бойлер на металобрухт.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Від чого залежить ціна прийому акумуляторів

Фактична ціна здачі акумуляторів залежить від багатьох умов, зокрема, від кон’юнктури ринку, яка постійно змінюється в силу різних причин. На фактор вартості також впливає кількість привезених на утилізацію виробів, технічний стан і наявність/відсутність додаткових елементів, речовин здатних вплинути на вагу.

Прийом б/в акумуляторів в пунктах вторинної сировини спирається на фактор взаємовигідного співробітництва. З таблиці наведеної нижче можна детальніше дізнатися, які ще умови впливають на ціну.

Якщо клієнт вирішив здати старий акумулятор він може не надавати жодних дозвільних документів. Наші переваги: ​​

  • індивідуальний підхід;
  • високі ціни;
  • точне зважування;
  • готівковий, безготівковий розрахунок;
  • можливість організувати вивіз АКБ.

Ми також приймаємо лом кольорових і чорних металів.

Call Now Button