м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту титану

Ціна титанового брухту сьогодні виглядає найбільш привабливо для тих, хто володіє його запасами. Властивості титану, такі як стійкість до корозії, вогнетривкість, міцність затребувані на виробництві виробів з металу. Його переробка має великі пріоритети з точки зору екології, економіки.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

38-41 грн/кг

200-220 грн/кг

30 грн/кг

135-143 грн/кг

40-45 грн/кг

40 грн/кг

30 грн/кг

15-100 грн /кг

14 грн

80 грн/кг

Як відбувається прийом лому титану?

В Priem Loma прийом брухту титану ведеться на постійній основі, тому всі можуть звертатися з метою його здачі. Щоб швидко і за високими цінами здати титан на металобрухт, розроблена проста, зручна система взаємодії з клієнтами.

 1. Заявку можна оформити по телефону або на сайті компанії, заповнивши просту форму. Це займе не більше хвилини.
 2. Обговоріть деталі з менеджером, щоб попередньо дізнатися, скільки коштує здати титан, уточнити через скільки можна чекати приїзду фахівців, які корисні додаткові послуги пропонує підприємство.
 3. Експерти на місці оцінюють вагу, тип, марку, стан, щоб визначити точну вартість.
 4. Проводиться розрахунок.
 5. Після цього співробітники вантажать і вивозять металобрухт.

Тому, якщо потрібен прийом кольорових металів, будь-якого іншого типу брухту, варто звертатися саме сюди.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Як оцінюють лом титану

Титан затребуваний в різних областях: медицині, будівництві, кулінарії, хімічній промисловості. Тому існують різні види його сплавів, які оцінюються по-різному. Це обов’язково враховують, коли проводять прийом титану.

 1. Максимальну вартість мають сплави ВТ1-0, ВТ1-00 і ВТ6.
 2. Дешевше оцінюються відходи виробництва – стружка і крихта.
 3. Знизити ціни може наявність засмічень, сторонніх домішок.

Кожен клієнт компанії Priem Loma вправі розраховувати на чесну експертну оцінку. Навіть якщо ви не знаєте маркування, фахівці допоможуть її правильно визначити, оцінити за високими тарифами, відповідним діючим ринковим курсом.

Де вигідно здати титан на металобрухт в Дніпрі?

В Priem Loma робота побудована таким чином, щоб пропонуються кращі ціни всім клієнтам, предоставлять високий рівень сервісного обслуговування. Тому здати титан тут можна найбільш вигідно.

 1. Прийом брухту алюмінію, іншого металобрухту починається з невеликих оптових партій від 100 кг. Тому ціна завжди вища, ніж в роздрібних пунктах прийому.
 2. Партнерська співпраця з підприємствами з переробки вторинної металу – гарантія високої оцінки, оскільки немає необхідності оплачувати послуги посередників.
 3. Гнучка цінова політика дає можливість заробляти більше тим, хто здає великі партії: чим вона більше, тим вище буде запропонована вартість.

Безперечні переваги

Ціна брухту титану часто стає вирішальним фактором при виборі місця для його здачі. У цій категорії Priem Loma вигідно виділяється на тлі конкурентів. Нарівні з цим, слід зазначити ряд інших важливих переваг.

 1. Оперативність. Власна мобільна точка вивозить металом всього за 1 годину.
 2. Спецтехніка та обладнання. Демонтаж металоконструкцій, порізка металу економлять час і сили.
 3. Багатопрофільність. Тут працюють з будь-яким типом брухту. Тому більше не потрібно шукати куди здати електродвигуни на металобрухт, а де здати брухт титану.
 4. Масштаб. Тут готові працювати з будь-яким обсягом металобрухту, в тому числі вагою в кілька тонн.
 5. Точність зважування. Підприємство працює на ринку понад двадцять років, заслуживши бездоганну репутацію серед клієнтів і партнерів, завдяки простій і прозорої системи взаємодії. Вона має на увазі повну відсутність будь-яких шахрайських схем, дій, в тому числі при роботі з приладами для зважування.
Call Now Button