м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом магнію

Прийом брухту магнію має ряд особливостей, знання про які можуть виявитися вкрай корисними для всіх. Це особлива категорія кольорових металів, затребувана в металургійній промисловості, у виробництві акумуляторних батарей, медичного інструменту, автомобілебудуванні. У чистому вигляді майже не використовується, затребуваний в різних сплавах, що підсилюють його хімічні властивості: гнучкість, вогнетривкість.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

38-41 грн/кг

200-220 грн/кг

30 грн/кг

135-143 грн/кг

40-45 грн/кг

40 грн/кг

30 грн/кг

15-100 грн /кг

14 грн

80 грн/кг

Який лом магнію ми приймаємо?

Лом магнію прийнято класифікувати відповідно до маркування.

  1. МЛ2 містить в складі марганець – 2%, алюміній – 0,2%, цинк – 0,2%, кремній – 0,15%;
  2. МЛ4 має інший склад: марганець – 0,15-0,5%, алюміній – 5-7%, цинк – 2-3%, кремній – 0,25%;
  3. МЛ5 це сплав марганцю – 0,15-0,5%, алюмінію – 7,9-9,3%, цинку – 0,2-0,7%, кремній – 0,25%).

Ціна магнію за 1 кг розраховується виходячи з приналежності до певного типу. Якщо звернутися в прийом металобрухту, так само враховують й стан: дорожче оцінять цільні бруски, без слідів окислення, фарби. Дешевше обійдеться магній в поганому стані, крихта, що утворюється як відходи виробництва.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Особливості здачі брухту магнію

Саме крихта заслуговує на особливу увагу. Як сплав магній досить міцний, тугоплавкий матеріал. Крихта має інші властивості, стає легкозаймистою. Ця властивість використовується для виробництва сигнальних ракет.

При утилізації крихти магнію, важливо дотримуватися техніки безпеки:

  • зберігати якнайдалі від джерел тепла, в тому числі сонця;
  • уникати прямого попадання вогню.

Перевезення здійснюються в спеціальних контейнерах, які упаковують кваліфіковані фахівці.

Де вигідно здати брухт магнію в Дніпрі?

Вартість магнію за 1 кг у кілька разів перевищує вартість чорного металу. Цим користуються не дуже порядні підприємці на роздрібних пунктах прийому, щоб отримати якомога більше вигоди.

В Priem Loma робота, принципи взаємодії з клієнтами побудовані інакше.

  1. Тут працюють зі всіма ми видами брухту, в тому числі прийом алюмінію, латуні, олова ведеться з урахуванням експертної оцінки типу сплаву, його стану.
  2. Ціна брухту магнію враховує актуальну ринкову пропозицію. Тому ви маєте право розраховувати на максимально високу оцінку.
  3. Досвід роботи компанії Priem Loma понад 20 років на ринку. Ми дорожимо своєю репутацією, тому ніколи не застосовуємо шахрайських дій для обважування клієнтів.

Ми працюємо з усіма видами металобрухту, тому якщо вам потрібен прийом міді в Дніпрі, хочете позбутися від алюмінієвих металоконструкцій, розумно поводитися в надійну компанію. Власна мобільна точка, штат кваліфікованих фахівців допоможуть вам прибрати непотрібний металобрухт всього за 1 годину.

Де можна знайти лом магнію?

Більш, ніж в половині випадків лом магнію утворюється в результаті обробки сплавів з нього (крихта, стружка, обрізки). У достатній кількості він є в старих автомобілях часів СРСР, електроінструменті, промислових верстатах.

Call Now Button