м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом брухту латуні

Ціна здачі латуні цікавить всіх, хто планує здавати лом кольорових металів. Вона відноситься до досить дорогий категорії кольорових металів, тому розумно знати, як можна отримати максимальну вигоду від старого брухту. Серед численних пунктів прийому особливо виділяється компанія Priem Loma.

Ціни на прийом кольорового металобрухту

Найменування

Прийом алюмінію

Прийом міді

Прийом магнію

Прийом латуні

Прийом нержавійки

Прийом свинцю

Прийом ЦАМ

Прийом кабелів

Прийом електродвигунів

Прийом титану

Ціна

38-41 грн/кг

200-220 грн/кг

30 грн/кг

135-143 грн/кг

40-45 грн/кг

40 грн/кг

30 грн/кг

15-100 грн /кг

14 грн

80 грн/кг

Чи можна замовити вивезення брухту латуні в Priem Loma?

Основна проблема як для власників металообробних підприємств, так і для приватних осіб – це перевезення. Прийом латуні в Priem Loma здійснюють, в тому числі, за допомогою власної мобільної точки. Це дозволяє вирішити ряд проблем.

 1. Виїзд здійснюється протягом однієї години.
 2. Кваліфіковані фахівці швидко і якісно проводять оцінку.
 3. Вантажники оперативно виконають завантаження.

Таким чином, вам не доведеться довго чекати, поки звільниться місце з-під купи металу. В рамках одного візиту, можуть виконати прийом кольорових металів будь-якого типу.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Джерела брухту латуні та його класифікація

Латунь представляє з собою сплав двох металів – цинку і міді. Це дозволяє отримати міцне з’єднання, стійке до зносу. Чим вище їх зміст в сплаві, тим вище ціна прийому металобрухту латуні. З неї виробляють:

 • сантехнічні змішувачі, вентилі;
 • опалювальні радіатори, в яких з латуні зроблені трубки, також в нагрівальній пластині всередині може бути мідь;
 • латунні відходи (стружка, крихта, обрізки), які утворюються в результаті обробки виробів.

Класифікують латунь за наявністю в сплаві інших домішок, таких як олово, свинець, марганець, нікель і залізо. Ціна брухту латуні, яку вам заплатять, розраховується на підставі:

 • процентного співвідношення домішок;
 • актуальною ринкових вартості;
 • наявності домішок, забруднення, фарби;
 • стану.

Де вигідно приймають латунь в Дніпрі?

Самостійно складно визначити склад латунного сплаву, тому не завжди ціна прийому латуні відповідає ринковим тарифам. У Priem Loma вартість розраховується за всіма правилами. Крім того:

 • для кожного клієнта передбачена індивідуальна програма розрахунку, в тому числі для оптових покупців ціна прийому металобрухту нержавійки, чорного брухту, чавуну, алюмінію та латуні завжди вище;
 • щоб всі мали можливість вигідно продати латунь, використовується професійне високоточне обладнання для зважування;
 • прийом брухту магнію, будь-якого іншого металобрухту проводять експерти, які точно визначають склад сплаву, щоб ціна прийому металу латуні була для вас максимально вигідною.

Додаткові послуги

Досить часто в Priem Loma звертаються клієнти, які хочуть демонтувати старі металоконструкції й одночасно вивезти брухт. У цьому випадку на допомогу прийде бригада фахівців з демонтажних робіт, які оперативно виконають необхідні роботи, забезпечать навантаження, вивезення з території. Більш детальну інформацію, в тому числі про попередню оціночну вартість, нададуть менеджери по вказаними на сайті телефонам.

Call Now Button