м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом ванн на металобрухт

Будь-які металоконструкції мають обмежений термін експлуатації, після чого вони будуть морально чи фізично застарілими — не виняток і ванни. Здати чавунну ванну можна шляхом залучення фахівців компанії «Priem Loma», які мають в своєму розпорядженні все устаткування та обладнання для демонтажу, завантаження та транспортування. Позбутися від старої ванни потрібно при покупці нової аналогічної конструкції. Зберігати без сенсу мотлох на дачі або викидати на смітник не є найкращою ідеєю. Вигідніше здати чермет в Дніпрі, який буде адекватно оцінений.

Ціни на прийом ванн на металобрухт

Найменування

Ванна (чавун 1,7 м)

Ванна (чавун 1,5 м)

Ціна

370 грн.

270 грн.

Що робити зі старою ванною?

На відміну від інших конструкцій з металу, здати ванну в металобрухт вийде не так просто. Основна складність полягає в її габаритах і вазі. Виріб не можна просто взяти одній людині та винести. Не слід забувати, що в умовах багатоповерхового будинку конструкцію потрібно нести по сходах — в ліфт нічого не поміститься. Підприємства, що приймають брухт, охоче беруться лише за той вантаж, який власник привезе самостійно. Цим і відрізняється наш сервіс, який передбачає прийом чавунних ванн з вивезенням. Процес проходить так:

  • зняття нижнього сифона з подальшим від’єднанням труби;
  • демонтаж зливної решітки. На цьому етапі буде потрібен молоток, щоб відбити все;
  • зріз зливний частини за допомогою болгарки. Потреба в різанні пояснюється тим, що за десятиліття перебування в одному положенні та постійному впливі вологи з’єднання покриваються іржею;
  • вибивання секторів за допомогою молотка;
  • прибирання відвідної труби;
  • видалення заземлення, зафіксованого на вушку;
  • розклинення ніжок.

Далі конструкція знімається з ніжок і виноситься з житла. Сталева ванна на металобрухт доставляється для подальшого сортування, а клієнт отримує за вантаж свої гроші.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Скільки коштує здати чавунну або сталеву ванну на металобрухт?

Скупка лому відбувається постійно — важливо не піддаватися нібито вигідним умовам, зазначеним в оголошенні з газети або інтернету. Краще залучити професіоналів з необхідним набором устаткування. В результаті цього ціна чавунної ванни на металобрухт буде максимально вигідною для клієнта. Вартість брухту залежить від декількох факторів:

  1. тип сплаву, його ринкова ціна;
  2. стан конструкції. Чим менше іржавих ділянок, тим більше отримає клієнт за виріб;
  3. габарити та вага ванни.

Зважування відбувається на спеціальних вагах, що дозволяє визначити точну суму, яка буде виплачена за вантаж. Не намагайтеся самостійно зняти ванну та інші з’єднувальні елементи. Це здатне призвести до травм, пошкоджень сантехніки і труб.

Куди здати чавунну ванну на металобрухт за вигідною ціною в Дніпрі?

Щоб почати співпрацю з компанією «Priem Loma», необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати за вказаними номерами. Після цього приїде співробітник, який виконає попередню оцінку, огляне з’єднання, що дозволить визначити спосіб демонтажу. Також він вирішить, який автомобіль необхідно використовувати для перевезення в залежності від розмірів і ваги. При відключенні ванни не будуть зачеплені інші труби в кімнаті, що особливо важливо в будинках з невеликими кімнатами.
Пункт прийому брухту в Дніпрі працює не тільки з фізичними особами, а й з компаніями, які професійно займаються складанням брухту для здачі на переробку. Є можливість укладення договору, що дозволяє отримати максимально вигідні умови на ринку. Перевезення здійснюється транспортом, який гарантовано приїде до місця проживання клієнта.

Call Now Button