м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом сталі

Прийом сталі в останні роки проводиться за досить високими цінами. Ця позитивна динаміка стимулює людей відмовитися від вивозу на міські звалища. Її переробка економить природні ресурси і дозволяє виробляти продукцію за нижчими цінами. З цих причин розумно здати сталь в перевірений пункт прийому.

Ціни на прийом чорного металобрухту

Найменування

Прийом чавуну

Прийом оцинковки

Прийом сталі

Ціна

7,2-7,7 грн/кг

4,5 грн /кг

7,7-8,2 грн/кг

Типи сталі, які можна здати в Priem Loma?

Підприємство приймає для подальшої переробки всі типи металобрухту, в тому числі можна здати оцинкування, сталь, які випускають сталеливарні заводи

  1. Корозійностійкі види придатні для побутового та промислового використання. Часто використовуються для зовнішніх будівельних конструкцій.
  2. Жаростійкі застосовуються на підприємствах, де використовуються хімічні речовини, високі температури.
  3. Жароміцні використовуються в тих областях, важливе збереження міцності сплаву під впливом високих температур.

Ціна прийому сталі безпосередньо залежить від маркування сплаву, який в свою чергу різниться складом. Він може включати нікель, молібден, алюміній та інші домішки.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Чому важлива експертна оцінка?

Не знаючи походження, типу сплаву, без спеціальних знань, досвіду, іноді набору реактивів визначити точний склад, його процентне співвідношення неможливо. Цим користуються в роздрібних точках, де прийом сталі проводять по відверто заниженими розцінками. Слід знати, що:

  • ціна прийому сталі буде нижче, якщо вона знаходиться в поганому стані, є численні сліди іржі, виявлені засмічення, домішки, є покриття фарбою;
  • прийом інструментальної сталі робиться за досить високими розцінками, особливо якщо вона в хорошому стані.

Найвищу ціну запропонують в тому випадку, якщо проведуть експертну оцінку, яка допоможе визначити справжній склад сплаву. Тому від пропозицій “фахівців”, які оцінюють “на око”, краще відмовитися.

Де вигідно здати сталь на лом в Дніпрі?

В Priem Loma звертаються як приватні особи, які знають, де найвигідніший прийом чавуну в Дніпрі, так і власники великих підприємств, з метою утилізувати відпрацьоване промислове обладнання. Чому?

  1. Тут вам запропонують кращі ціни на металобрухт. Переконатися в цьому просто, якщо порівняти ціни на прийом н ж стали в Україні.
  2. Чи передбачені спеціальні тарифи для оптових клієнтів. Чим більше вага – тим вище вартість металобрухту. Це особливо цінують промисловці, оскільки отримані кошти зазвичай реінвестують в нове дороге устаткування.
  3. Фахівці працюють з будь-яким типом металобрухту, в тому числі прийом трансформаторної сталі оцінюють дорого.

Для економії часу і сил, працює мобільна точка, яка всього через годину після виклику приїде за вказаною адресою, фахівці виконають демонтажні роботи, навантаження і повний розрахунок відповідно до оціночної вартості. Оформити замовлення можна на сайті, заповнивши просту форму або по телефону.

Call Now Button