м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Вивіз металобрухту в Дніпрі

Організувати вивезення металобрухту не завжди просто, особливо якщо мова йде про його великі партії. З цим регулярно стикаються власники металообробних підприємств, ремонтно-будівельних компаній у яких в процесі роботи регулярно збирається металобрухт у великих обсягах. Варто звернутися в компанію Priem Loma, яка вирішить це питання всього за одну годину.

Особливості мобільної точки прийому брухту

Компанія працює на ринку понад двадцять років, при цьому більшість клієнтів цінують:

 • вигідні умови співпраці;
 • можливість отримувати вигідні ціни, оскільки вивезення металобрухту від 100 кг оцінюється дорожче, ніж дрібні партії;
 • оперативність мобільної точки, яка приїжджає протягом години після оформлення заявки на сайті за будь-якою вказаною адресою в Дніпрі.

Виїзний прийом металобрухту – це економія часу, сил, коштів. Що важливо для тих, хто не хоче переривати робочі процеси, щоб вирішувати подібні проблеми. Звільнити територію від завалів брухту тепер можна швидко, просто на вигідних умовах.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Від чого залежить вартість вивезення металобрухту?

Ціна на вивезення металобрухту Дніпро може бути різною: на неї впливає кілька чинників.

 1. Відстань об’єкта від пункту прийому. Чим далі він розташований, тим вище вартість транспортних послуг.
 2. Вага металобрухту. Чим він більший, тим дешевше обійдеться вам перевезення. Для особливо ​​великих партій вивезення роблять безкоштовно.
 3. Тип брухту. Легкі, але об’ємні види вимагають великогабаритного транспорту, послуги якого оцінюються досить високо.
 4. Вид металу також має велике значення. Дорожче буде вивіз чорного металобрухту, брухт кольорових металів у великих кількості обійдеться істотно дешевше або безкоштовно.
 5. Необхідність використання додаткових послуг. Наприклад, багато хто воліє використовувати власних співробітників для завантаження. В інших випадках потрібен не тільки металобрухт з вивезенням, але також демонтаж металоконструкцій.

Тільки уточнивши з менеджером всі деталі, можна дізнатися за скільки можна продати металобрухт з вивезенням.

Де можна замовити вивезення металобрухту в Дніпрі?

Є кілька можливих варіантів, кожен з яких треба добре обдумати перш, ніж прийняти остаточне рішення.

 1. Зателефонувати по оголошеннях в газеті.
 2. Скористатися послугами найближчого пункту прийому.

Однак всі вони мають ряд недоліків.

 1. Не скрізь є спеціалізована техніка, пристосована для металобрухту.
 2. Вивіз металобрухту за гроші не завжди перекриває вартість самого лому, тому доводиться доплачувати перевізникам, замість того, щоб заробити.
 3. Оцінювання і зважування на місці проводиться з грубими порушеннями, з метою знизити оплату, збільшити власний дохід.

Тому кращим рішенням буде звернутися в спеціалізоване підприємство Priem Loma.

Вигідна пропозиція від Priem Loma

Компанія Priem Loma працює на ринку більше двадцяти років. За цей час відпрацьований чіткий алгоритм роботи, який зручний і вигідний для всіх клієнтів.

 1. Тут працюють з будь-яким типом брухту. У тому числі можна легкову або вантажну машину здати на металобрухт, відходи виробництва (обрізки, стружку), застаріле, що вийшло з ладу важковагове промислове обладнання.
 2. Партнерські відносини з металопереробними заводами – гарантія кращих цін.
 3. Для зважування використовується спеціалізоване обладнання. Його регулярно обслуговують в сервісних центрах, перевіряють на точність показань, з метою виключити найменші відхилення від правильних даних.
 4. Є власний великий автопарк, який оптимально підходить для роботи з будь-яким обсягом металобрухту – від 100 кг до декількох тонн. Точний підбір транспорту служить запорукою мінімальних витрат на перевезення. Важливо уточнити вагу та обсяг з менеджером, перш, ніж замовити вивезення металобрухту.
 5. Експерти уважно аналізують тип і склад брухту, щоб запропонувати кращі ціни.

Широкий спектр додаткових послуг, допомога в демонтажі металоконструкцій будь-якої складності цінують наші постійні клієнти. Оцінити всі переваги співпраці, різницю цін просто, якщо зателефонувати за вказаними телефонами або оформити заявку на сайті.

Call Now Button