м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1
Приём цветных металлов

Прийом брухту чорних металів

Ціна прийому чорного металу дозволяє тисячам людей заробляти на його здачі в компанію Priem Loma. Затребуваність послуги пояснюється тим, що вироби з металу, металоконструкції є найбільш затребуваними на ринку. Однак, час від часу вони вимагають заміни. Тому можливість оптимізувати витрати на покупку нових виглядає привабливо для приватних і комерційних осіб. Про те, де здати чорний метал, що відноситься до даної категорії, варто знати в деталях.

Наші досягнення

20+

років компанії

20000

КЛІЄНТІВ

24000

ТОН МЕТАЛУ ДЕМОНТУВАЛИ

65000

М³ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ УТИЛІЗУВАЛИ

Прийом чавуну

Прийом оцинковки

Прийом сталі

Який лом чорних металів можна здати в Priem Loma?

 

Лом чорних металів коштує не так дорого, як кольорових, проте знайти його можна в великих кількостях.

 1. Прийом чавуну на металобрухт проводиться на підставі розцінки чорного брухту, незалежно від типу до якого він відноситься (промисловий чи побутовий). Старі ванни, деталі, основи промислових верстатів – його основні джерела.
 2. За такими ж критеріями оцінюють лом оцинкованої сталі. Її легко знайти в водостічних системах, огорожах, кухонному інвентарі, сайдинг.
 3. В прийом сталі можна відвезти старі холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини, посуд (каструлі, гастроємності), ванни, газові та електричні плити.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Від чого залежить ціна чорного металобрухту?

Скільки коштує здати чорний метал залежить від ряду факторів, головний з яких – ринкова вартість. До іншим, не менш важливим відносяться:

 • тип чорного брухту;
 • марка стали;
 • стан;
 • наявність забруднень, домішок, шару фарби;
 • наявність/відсутність слідів корозії.

Тому при рівній вазі ціни на лом чорного металу можуть сильно відрізнятися. Точно встановити, за скільки можна здати чермета можуть тільки експерти, які проводять розрахунок на підставі огляду, аналізу стану з урахуванням коефіцієнта корозії, домішок.

Корисні рекомендації

З необхідністю здати чорний метал періодично стикається кожна людина. Заміна старої техніки, ремонтно-будівельні раби в квартирі, заміському будинку неминуче пов’язані з його скупченням. Ще більш гостро питання стоїть для виробничих підприємств, робота яких пов’язана з обробкою металу та виробництва виробів з нього. З огляду на затребуваність даної послуги, не дивно, що нечесні підприємці намагаються обдурити клієнтів.

 1. Саме просто – вага. Підкручені механічні, “правильно” налаштовані електронні ваги крадуть до 15% вашого прибутку. Намагайтеся перевіряти вагу на домашніх вагах перед тим, як звернутися до найближчого пункту прийому.
 2. Завищені коефіцієнти забруднення також дозволяють їм дешевше приймати чорний лом.
 3. Складна формула розрахунку оціночної вартості – ще один привід обдурити довірливих клієнтів.

Де вигідно здати брухт чорних металів в Дніпрі?

Щоб не стати жертвою шахраїв, отримати максимально вигідні ціни й тарифи, розумно звертатися в компанію Priem Loma.

 1. Тут приймають оптові партії від 100 кг, тому здати брухт чорного металу можна дорожче, ніж в роздрібних точках.
 2. Тип, стан металу оцінюють експерти. Тому в точності кінцевої ціни можна бути повністю впевненим.
 3. Для зважування використовується професійне обладнання, яке постійно перевіряється на точність показань.

Також тут надається широкий спектр додаткових послуг, які оптимізують витрати часу і сил. У їх числі виїзд мобільної точки протягом години за вказаною адресою. У разі необхідності ви можете скористатися послугами фахівців компанії з демонтажних робіт, порізки габаритних виробів. Детальну інформацію можна дізнатися у менеджерів по телефону зазначеному на сайті.

Call Now Button