м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом холодильників на металобрухт

Холодильник не є винятком з правила, яке передбачає необхідність заміни побутової техніки. В цьому випадку краще здати холодильник, який перестав працювати або почав функціонувати некоректно. Утилізацією подібної техніки краще не займатися особисто, відправивши агрегат на смітник — як нерідко роблять власники обладнання. Чорний металобрухт готова купити компанія «Priem Loma» вигідно для клієнта, оплата здійснюється зручним способом. Самостійно вивезти такий вантаж буде проблематично через вагу, необхідність нести сходами. Ліфт подібного не витримає.

Ціни на прийом холодильників на металобрухт

Найменування

Холодильник (савдеп)

Холодильник (імпортний)

Ціна

60 грн.

40 грн.

Деталі холодильника, які можна здати на металобрухт

Якщо ви вирішили здати холодильник на металобрухт, врахуйте частини, які приймають фахівці:

  • фрагменти радіатора. Складаються з міді. Важать до півкілограма;
  • морозильна камера. У радянських пристроях вона виконана з алюмінію, якого набереться до 3 кілограмів;
  • компресор. З нього можна отримати чорний метал, мідь. Перший компонент дасть до десяти кілограмів, другий — максимум 1,2 кг;
  • корпус. Вага залежить від сплаву та товщини листа. Вага варіюється в межах 20 і 70 кг. Пристрої, випущені 10-20 років тому зазвичай важче через габарити.

Викинути застарілий холодильник — не найкраще рішення, як показує перелік. До того ж метал може бути використаний в подальшому для інших цілей, знижуючи навантаження на навколишнє середовище. Виручити вийде близько 400-700 грн. Ціна холодильника на металобрухт залежить від перерахованих вище показників, стану металу. Чим менше площа, вкрита корозією, тим більше розмір винагороди, що отримає власник брухту. Рекомендується прибрати зайве: пластикові регулятори, демонтувати все, перераховане далі.

Не забувайте про те, що можна продати інші компоненти. Серед них виділяються: фільтри, датчики, двері, ящики, полиці, компресор. Продаж запчастин вийде дорожче, ніж інші металеві конструкції. Вам більше не доведеться шукати відповіді на запитання, скільки коштує здати холодильник на металобрухт. Здачею металобрухту можна заробити, а не платити зі своєї кишені за утилізацію старої побутової техніки в спеціалізованих пунктах.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де та за скільки можна здати холодильник на металобрухт в Дніпрі

Усім тим, хто шукає місце прийому брухту в Дніпрі, доступні послуги нашої компанії. Для початку співпраці потрібно залишити заявку на сайті, вказавши приблизну вагу, тип брухту, координати. Альтернативний варіант — просто зателефонуйте, вам дадуть відповіді на всі питання.

Далі приїде фахівець, який огляне холодильник, виконає попередню оцінку. Буде прийнято рішення, яким способом вантаж буде винесено на вулицю. Часто може знадобитися демонтаж дверей, що заважають витягти агрегат за межі квартири. Це може зробити власник, якщо у нього є необхідні викрутки. В іншому роботи, пов’язані з вивезенням зламаної побутової техніки краще довірити професіоналам.

Call Now Button