м. Дніпро, вул. Генерала Захарченко 1

Прийом бойлерів на металобрухт

При зносі обладнання неминуче виникає питання, куди здати старий бойлер. Використовувати техніку неефективно, небезпечно. Переробка металевих компонентів є оптимальним рішенням. Зберігання техніки, яка відпрацювала термін експлуатації, недоцільно — здати бойлер на металобрухт можна замість розміщення його на своєму балконі, коморі, гаражі. Зберігання на вулиці також не сприяє порядку, а метал з часом буде вкриватися іржею. Необхідно лише, щоб обладнання було в прийнятному стані, якщо ви хочете вирішити проблему швидко.

Ціни на прийом бойлерів на металобрухт

Найменування

Прийом бойлерів на металобрухт

Ціна

Table Item

Від чого залежить ціна старих водонагрівачів на металобрухт?

Якщо ви зібралися здати металобрухт з побутового нагрівача води, врахуйте декілька чинників, від яких прямо залежить вартість:

  • обсяг конструкції. Чим більше, тим більше використано металу;
  • застосовуваний сплав. Часто застосовуються чорні метали без захисту від корозії, нержавіюча сталь. Другий варіант кращий;
  • наявність в окремих компонентах кольорових, дорогоцінних металів. Це відноситься більше до електроніки та до дрібних деталей;
  • ступінь зношеності. Відсоток покриття корозією поверхні та внутрішньої частини конструкції. Чим краще зберігся пристрій, тим більше заплатять за лом.

Рекомендуємо демонтувати всі пластикові та інші неметалеві компоненти для збільшення оплати. Досить зняти ручки для регулювання, прибрати наклейки й інші мітки, виготовлені не з металу. Здати старий бойлер на металобрухт можна без обмежень. Головне — дотримуватися техніки безпеки під час демонтажу конструкції в котельні, ванній або на кухні. Доповнити старий бойлер можна трубами, які були встановлені разом із ним, та плануються до заміни.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИВІЗ

Де приймають бойлери на металобрухт в Дніпрі?

Якщо ви шукали, куди здати старий водонагрівач, звертайтеся до фахівців нашої компанії. Компанія «Прийом брухту» пропонує свої послуги на вигідних умовах.
Співпраця проходить так:

  1. клієнту слід зателефонувати по одному з номерів або звернутися безпосередньо за вказаною адресою. Також можна залишити заявку на сайті зазначив свій номер телефону;
  2. необхідно описати, скільки приблизно брухту потрібно здати. Якщо це бойлер, досить вказати обсяг конструкції;
  3. ви можете самостійно здати водонагрівач на металобрухт. Інший варіант — викликати бригаду, якщо необхідно здійснити демонтаж і розбирання інших конструкцій, які важать набагато більше, ніж бойлер;
  4. фахівці оцінять лом попередньо при огляді. На цьому етапі важливо, щоб поверхня металу була максимально чистою, для того щоб оцінка була правильною.

Замовити вивезення металобрухту можна в будь-який час. Вивезення здійснюється власним транспортом, що ще більше економить кошти замовника, дозволяє отримати максимальну вигоду від здачі металобрухту, включаючи старі бойлери та інше обладнання, що використовується в побуті. Телефонуйте, щоб уточнити окремі деталі, це дозволить швидше прийняти рішення про співпрацю.

Call Now Button